Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/diziye/public_html/dbs.php on line 4

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/diziye/public_html/plugins/function.embed.php on line 4

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/diziye/public_html/plugins/function.adres.php on line 3

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/diziye/public_html/plugins/function.adres.php on line 6
Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı izle

Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı izle

Lütfen Bekleyin Dizimiz Yükleniyor...
Dizi yükleniyor bekleyin
Puan Ver:
Açıklaması: Ustura Kemal 1.Bölüm Fragmanı izle 1900 yıllarda geçen filmin konusu ustura kemal 1.bölüm özeti başrol oyuncusu oktay kaynarca olup yönetmen şevki doğan yapımı olan dizide yardımcı oyuncu emre kınay rol almaktadır.

Film için üşenmeyip itina ile 600 kostüm dikilip 3 ay boyunca hazırlıklar sürmüştür, 1900 model 3 binek araç ve 2 kamyon 4 fayton özel olarak ürütilip diziye dahil edildi. Heybeli adada çekilen dizi için sokaklara arnavut kaldırımı görüntüsü verildi. İşgale karşı yiğit bir delikanlı olan osmanlı torunu ustura kemal halk kahramanı ve koruyucusudur, anadoluyu kurtaran adam değildir bizzat sokaklarda yaşanan çatışmaların tek adamıdır. Yürekli cesur kemali neler bekliyor? aksiyonsuz sıcak kavga dövüşlerin sıcak dostlukların yürekli insanların seveceği bir yapım şimdiden çok merak ediyor ve dizinin biran önce çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.


izlenme Adeti: 1122 - Puan : 4.5
- Eklenme Tarihi: 07.07.2012
Kategori: Ustura Kemal
Etiketler: ustura kemal yeni bölüm ustura kemal son bölüm ustura kemal yeni fragmanı
Linkin Kısayolu:
Yorumlar
Yazan : hakan balta  - Tarih : 18.07.2012
Çok süper bir diziye benziyor doğal olarak oktay kaynarca bir zamanlardaki çakır iş başında adamım be yürü kim tutar seni bu adam rolünüde sesinide herşeyini layıkı ile yerine getiriyor usturanında hakkını vereceğine inanıyorum.

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Benzer Diziler